EĞİTİM
Giriş Tarihi : 10-09-2019 11:06

TANER YILDIZDAN EĞİTİM CAMİASINA MESAJ

TANER YILDIZDAN EĞİTİM CAMİASINA MESAJ

Önceki Dönem Enerji Ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla bir kutlama  mesajı yayımladı.

Yıldız Mesajında “Herşey eğitimle başlar. En büyük  yatırım ve öncelik  insandır “ diyerek  şu ifadelere yer verdi;  Geleceğimizin teminatı gençlerimizin iyi eğitimli inovatif bakış açısına sahip, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine bağlı olarak yetiştirilmesi için hepimize büyük görevler düşmektedir.

Başta çok kıymetli anne babalarımız olmak üzere, çocuklarımızı emanet ettiğimiz fedakar öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitim camiasının tüm mensuplarının bu anlamlı hedefimize ulaşma yolunda kenetlenmeleri başarı için büyük önem taşımaktadır.

Bilgiye kolay ulaşabilen, soruları ve sorunları çözmekte yaşına uygun kapasiteye ulaşmış, teori ve pratiği eşit harmanlayarak  aldığı eğitimle yetişmiş gençlerimize, yarınlarımızı emanet ettiğimizde onur duyacağımız nice başarılara imza atacaklardır.

Şehitlerimizin canlarını ortaya koyarak emanet ettiği aziz vatanımızın torunları bugünde kendi evlatlarına milli ve manevi değerlerimizin yanında her alanda başarıyı çıtasını yükseltmeyi, çalışmayı, üretmeyi ve insanlığa yeni buluşlar kazandırmanın şart olduğunu mutlaka öğretmelidir.

“ Aya ilk giden insan neden bizden biri değildi ? ” demek durumdayız.

Kendisine, ailesine, çevresine ve vatanına büyük katkı sağlamak irade ve azminde olan gençlerimizin yetişmesi için titizlikle emek verilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2019-2020 eğitim öğretim yılında öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere öğrenci velilerinden idarecilerine, hizmetlilerden eğitime gönül vermiş hayırseverlerimize kadar bütün eğitim camiamıza başarılar diliyoruz.

Bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olması temennisiyle selam saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.  (Kurum Haber)

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA