GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-10-2019 15:11

MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN 5 AYRI YATIRIMI HAYIRLI OLSUN

 MELİKGAZİ BELEDİYESİ’NİN 5 AYRI YATIRIMI HAYIRLI OLSUN

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile tamamlanan yatırım ve tesislerin toplu açılışının gerçekleştirilerek hizmete sunulduğunu söyledi.

Bugün Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile yatırım ve tesislerin toplu açılışının gerçekleştirildiğini hatırlatan Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu "Kayseri şehir Meydanı’nda halka hitap eden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu toplu açılışı ile belediyemizce yapımı tamamlanan 5 yatırımı da hizmete sunmuştur. Toplu açılışı yapılan yatırımların içerisinde Melikgazi Belediyemize ait Barış Pınarı Etkinlik Parkı, Bozgedik - Mustafa Satır Cami, TOKİ Aile Sağlık Merkezi, Kentsel Dönüşüm Konutları, Mustafa-Reyhan Yalınoğlu Camisi bulunmaktadır. Şehrimize hayırlı olsun "dedi.

Melikgazi Belediyesince 2019 yılı yatırımlar ile dolu bir sezon yaşadığını ve önümüzdeki günlerde de açılışların devam edeceğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri ilinin yatırımları ve tesisleri, ekonomisi ve girişimciliği ile bir bölge şehri olduğunu bir kez gündeme getirdiğini sözlerine ekledi. (Kurum Haber)

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA