SİYASET
Giriş Tarihi : 05-09-2019 12:47

KARŞISINDA MİLLETVEKİLERİNİ GÖREN POSTACI İCRA TEBLİGATLARINI DAĞITAMADI

KARŞISINDA MİLLETVEKİLERİNİ GÖREN POSTACI İCRA TEBLİGATLARINI DAĞITAMADI

Çiftçilere icra tebligatı yapmaya gelen postacı, karşısında milletvekillerini görünce tebligatları yapamadı. Konuyu sosyal medya hesabından dile getiren CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, “Çiftçiyi icralık eden utanmıyor ama görevi gereği tebligat yapmak zorunda olan memur kardeşimiz utanıyor. Sen utanma postacı kardeşim ülkeyi bu hale düşürenler utansın!" dedi.

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve CHP Kayseri Bünyan İlçe Başkanı Okan Marzıoğlu, Bünyan Tuzhisar’da çiftçilerle bir araya gelerek, çiftçilerin sorunlarını dinledi.

ARIK, “SEN UTANMA ÇİFTÇİYİ BU HALE DÜŞÜREN UTANSIN!”

Milletvekillerinin çiftçilerle bir araya geldiği Tuzhisar’da ilginç bir gelişme yaşandı. Kahvehaneye çiftçilere icra tebligatı yapmak için gelen postacı karşısında milletvekillerini görünce icra tebligatlarını teslim edemedi. Konuyu sosyal medya hesabından gündeme getiren CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, "Bugün Niğde Milletvekilimiz Sayın Ömer Fethi Gürer ile Tuzhisar'da çiftçilerimizle bir araya gelip dertlerini dinlerkençiftçilere icra tebligatı yapmak için Tuzhisar'a gelen postacı kardeşimiz, karşısında bizleri görünce, tebligatları dağıtamadı. Çiftçiyi icralık eden utanmıyor ama görevi gereği tebligat yapmak zorunda olan memur kardeşimiz utanıyor. Sen utanma postacı kardeşim ülkeyi bu hale düşürenler utansın!" dedi.

Çiftçilerin sürekli zarar ettiğini dile getiren Arık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise şu görüşleri dile getirdi: “Çiftçimize bir dokunuyoruz, bin ah işitiyoruz. Girdi maliyetleri her geçen gün yükselirken, elde ettikleri gelir sürekli azalıyor. Çiftçimiz borcu borcu kapatma yolunu seçse de artık bunu döndüremiyor. O nedenle icra üstüne icra geliyor. Türkiye’yi saman ithal eder hale getirenlerin ise çiftçinin bu durumundan haberi yok. Onlar bir elleri yağda bir elleri balda saltanatlarını sürdürmeye devam ediyor”  (Kurum Haber)

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA