MAGAZİN
Giriş Tarihi : 09-09-2019 10:52

GARANTİLİ KIZ İSTEME ÇİKOLATASI, DAMAT ADAYLARININ STRESİNİ AZALTIYOR

GARANTİLİ KIZ İSTEME ÇİKOLATASI, DAMAT ADAYLARININ STRESİNİ AZALTIYOR

Kayseri Şekerciler Çarşısında 1946 yılından beri hizmetini sürdüren ve Kayseri halkının bugüne kadar ağzını tatlandırmaya çalışan Çarşıbaşı Şekercisinde garantili kız isteme çikolatası büyük ilgi görüyor ve ürünler leblebi gibi satılıyor.

Çarşıbaşı Süt Mamulleri ve Şekerleme Sanayi Ticaret Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Hamdi Çarşıbaşı, garantili kız isteme çikolatası ile ilgili yaptığı açıklamasında,” Kız istemeye gidecek aileler için hazırlamış olduğumuz çikolataları kızı garanti alacak gibi özenle hazırlıyoruz. Çok şükür bugüne kadar bizde çikolata hazırlatıp kız istemeye giden ve kızı alamayan erkek evi olmadı. Kızı istemeye giden aileye kızını vermeyen çıkmadı. Özel çikolatamız sayesinde damat adaylarımızın stresi azaldı. Kızı alamama korkusu kalmadı” dedi.

Çarşıbaşı olarak 1946 yılından beri şeker sektöründe faaliyet gösterdiklerini kaydeden Çarşıbaşı,” Bünyemizde çikolatanın yaklaşık 20 yıllık bir mazisi var. Çok çeşitli amaçlar için çikolatalar bulunuyor. Her yıl yeni tasarımdaki çikolatalar tezgahlardaki yerini alıyor. Verdiğimiz çikolatalar garantili çünkü Çarşıbaşı markasının tüketicimiz nezdinde güvenilir bir imajı bulunuyor. Firmamızın logo ve amblemini gören kız tarafının ailesi de kız istemeye gelen aileye daha ılımlı bakıyor, zorluk çıkarmıyor ve gönül rahatlığı ile kızını veriyor. Bu şekilde Çarşıbaşı olarak kız istemeye giden ailelere önemli bir katkı sağlamış oluyoruz. Kız istemeye gidecekler için özel hazırladığımız garantili çikolata; fındıklı, fıstıklı, bademli ve krokanlı olmak üzere 4 farklı çeşit bulunuyor. 2 kat halinde hazırlanmış spesiyal çikolatalarımız 200 TL den, tek katlı olanlar ise ağırlıklarına göre perakende 80 ile 120 TL arasında satılıyor” diye konuştu.

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA