MAGAZİN
Giriş Tarihi : 05-09-2019 12:56

EYT'LİLERDEN GAZETEMİZE ZİYARET

EYT'LİLERDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Kayseri Emeklilikte yaşa takılanlar derneği yönetim kurulu, yönetim kurulu üyelerinden gazetemize nezaket ziyareti.

EYT Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yılmaztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri İshak Kattaş ve Mehmet Kara gazetemizi ziyaret ederek genel yayın yönetmenimiz Mustafa Cengiz ile görüştüler.

8 Eylül tarihi itibarı ile Ankara Tandoğan meydanındaki mitinge Kayseri olarak katılacaklarını belirterek, üyelerini ve EYT ile ilgili problemi olanları bu mitinge davet eden EYT yönetim kurulu üyeleri seslerini duyurmak için kenetlendiklerini belirttiler.

Kayseri’de dernek çatısı altında buluşmaya davet ettikleri EYT’lilerin sorunlarının en kısa sürede çözüm bulması için çaba sarf ettiklerini ve Kayseri’de dernekleşerek bu faaliyete yoğunluk kazandırdıklarını söyledi. Bu arada EYT yönetim kurulu üyeleri Kayseri şubesinin 13 Ekim tarihi itibari ile de genel başkan Gönül Boran Özüpak’ın da katılımı ile açacaklarını müjdelediler.

Dernek adresini Hunat mahallesi Zenneci Sokak 3’ler iş merkezi kat 4 No:B 13/6 olarak belirten dernek yönetim kurulu üyeleri iletişime içinde 0 532 583 93 64 nolu teflondan EYT’lilerin kendileri ulaşabileceklerini ve üye olabileceklerini söylediler. (Haber Merkezi)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA