SİYASET
Giriş Tarihi : 07-09-2019 20:52

AK PARTİ'DE İSTİŞARE TOPLANTISI

AK PARTİ'DE İSTİŞARE TOPLANTISI

Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, İl Yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, İlçe Belediye Başkanları ve ilçe başkanları ile birlikte istişare toplantısına katıldı.
Toplantı öncesi bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu,” Toplantımıza sağ olsun belediye başkanlarımız ve ilçe başkanlarımız eksiksiz katılıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bir haftanın değerlendirmesini yapıyoruz. Bilindiği gibi geçen hafta içerisinde il başkanları toplantısı nedeni ile Ankara’ya gittik. Sayın Cumhurbaşkanımızın toplantının başından sonuna kadar bulundular ve illerimizden gelen teklif ve öneriler içinde talimat verdiler. 131.”cisi yapılıyor.

BU TOPLANTI BİR GELENEK
Önümüzdeki süreçte kısmet olursa Ekim ayının ilk haftasında kongre sürecimiz bir takvime bağlanacak. Sonrasında olağan büyük kongremiz yapılacak. Biz Kayseri gelenine bakacak olursa ilçe kongrelerimiz bu yılın sonuna tamamlanacak gibi gözüküyor. Bunu önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Dünyadaki en büyük sivil toplum örgütü Ak Parti. 10 Milyon üyesi buluna bir parti.
Bunun dışında vefa toplantılarımızı yapıyoruz. Güzel geri dönüşümler aldık. Pazartesi günü akşamda Melikgazi ilçemizin vefa toplantısı var. Onu tamamlayacağız. Bizler gönüllere dokunmaya devam edeceğiz.” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da, istişare sünnettir anlayışı ile ortak anlayışı benimseyen ve bu arada dayanışma içerisinde belediye başkanları olarak, teşkilatlar olarak her zaman yan yana birlikte olan bir yaklaşım sergilemeye devam ediyoruz. Vefa toplantıları ve istişare toplantıları için teşkilatımıza ve başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler Ankara’ya toplantıya gitmişken birkaç işimiz ide şehrimizi ilgilendiren işlerimizi de halletmek yoluna gidiyoruz. Çok şükür toplantılarımız verimli geçti.” Şeklinde konuştu.
Ak Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer’de, bizler güzel bir işe ve hayra vesile oluyoruz aslında. İstişare yapıyoruz. Kayserinin güzelliklerinden bir tanesi de bu. Kayseri de birlik ve beraberliğimiz var. Rabbim bozdurmasın. İl Başkanımızın belirttiği gibi Ekim ayında başlayan bir kongre süreci var. Şimdiden Hayırlı Olsun. Bizlerin yıllar öncesinde başlattığımız uygulama vardı. Nöbetçi vekil uygulaması onu gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde çözmeye gayret ediyoruz.” dedi. (Kurum Haber)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA